Садиба «Чаверед»

Ви є тут

Найколоритніша локація 10 км від Львова і ви наче у Криївці. Тут все нагадує про український дух та партіотизм. Є багато різних зон для святкування як бенкетів так і фуршетів різних масштабів. Є місця для ночівлі для 30 осіб. На території та в садибі багато різних розваг та невеликих басейнів. Вартість локації залежить від обраної зони для святкування. Вся садиба від 1000 у.о

Наша пропозиція: 

Барбекю вечірка
На такій локації хочеть смажити , варити в казані, запікати в пічці, там все для того є. Гості, прогулюючись локацією, мають змогу спостерігати за роботою кухарів-мангальщиків, пробувати «з мангалу», насолоджуватись співом пташок.
Бенкетний зал
На випадок непогоди чи у холодну пору року можна розмістити гостей у бенкетному залі, до 80 осіб. Поруч є великий танцпол з каміном та великим екраном. Тут комфортно і дуже затишно. Ідеально для тематичного весілля чи вечірки в стилі еко, рустік, ковбойська вечірка, стиляги, селянка паті… Вибір тематики за вами, все решта за нами!
Дозвілля та атракції
Локація позволяє підлаштовувати все під концепцію заходу. Можна зробити на території такий собі фестиваль їжі із тематичними фуршетними станціями та атракціями. Все, чого душа забажає, знайдете в Чавереді!

Додатки: 
Аніматори
Фотозйомка
Відеозйомка
Аерозйомка
Розваги: 
Караоке
Світломузика
Басейн
Джакузі
Сауна
Баня
Настільний теніс
Настільний футбол
Дартс
Гамаки
Бадмінтон
Лаунж-зони
Холодні фонтани
Перегляд фільмів
Фотозона
Фотобутафорія
Кальян
Миттєве фото
Бармен-шоу
Шоколадні фонтани
Бульбашкове шоу
Тімбілдінг
Квест-ігри
Для довідок телефонуйте (067) 844-55-34

Зробити замовлення