Сірка

Ви є тут

Коли хочеться повної свободи Аloha, 40 км і ви наче на Гавайській вечірці на узбережжі моря. Умови: 50 грн/особа + 3000 місце під шатро (залежить від розміру шатра) Тут ніхто не здивується, якщо із іменинниці у вечірньому платті ви перевтілитесь у русалку в купальнику. Гостей переповнюють емоції, адже вони точно ще так не святкували! Тут нема правил та обмежень, ви володар всесвіту, звісно із повагою до природи. Ідеальне місце для СТИЛЬНИХ І ВІЛЬНИХ!!! Вартість кейтерингу від 1000 грн/ос.

Наша пропозиція: 

«All inclusive”
Все, що ви отримуєте на святкуванні в найдорожчому ресторані - ви отримаєте на цій локації! Навіть більше. Тут неймовірні краєвиди, неймовірне чисте повітря, покошена травичка… на фоні цього майорить білосніжне шатро, дзвенять келихи із ігристим та пахне щойно запечена на грилі риба. Неймовірні відчуття…
Барбекю з WOW ефектом
Ми не вміємо будувати хмарочоси, ми не вміємо лікувати, ми навіть не вміємо знімати відео в ТІК ТОК.., але про барбекю МИ ЗНАЄМО ВСЕ! Тому на вашому столі завжди буде найсоковитіший стейк та пряні овочі і навіть фрукти приготовані на грилі із ефектною подачею. Раз в житті таке точно маєте спробувати. І коли як не зараз?!

Додатки: 
Аніматори
Фотозйомка
Відеозйомка
Аерозйомка
Діджей
Ведучий свята
Розваги: 
Світломузика
Озеро
Пляж
Бармен-шоу
Музика
Тімбілдінг
Для довідок телефонуйте (067) 844-55-34

Зробити замовлення