База відпочинку «Явір Резорт»

Ви є тут

Лише 50 км від Львова і мрія про весілля в шалаші стає реальністю. Умови: 50грн/особа + оплата за місце під шатро (залежить від розміру). Стильне біле шатро, бенкетні столи із накрохмаленими скатертинами, зручні стільці, освітлення, декорації, абсолютно ресторанне меню та подачі і бездоганне обслуговування – ось що на вас чекає при замовленні кейтерингу на цій локації. Вартість весільного бенкету від 1800грн. Для святкування менш масштабніших подій можна обрати менше шатро із меблями та лаунж зонами. Вартість кейтерингу на особу від 1000грн

Наша пропозиція: 

Бенкет на природі
Приготуємо холодні закуски, зваримо першу страву на вогні, запечемо баранчика на вертелі, подамо всі страви з ефектними подачами так, як ніколи до того вам не подавали! Повірте, цей бенкет всі запам'ятають як найоригінальніший та найцікавіший.
Лаунж зони
Місце, де можна покурити кальян, попити каву, перекусити фруктами та просто поспілкуватися, спостерігаючи за лебедями, які плавають поруч. Неймовірні відчуття!
Простір
Тут не тиснуть стіни! Величезна, гарно облаштована територія із всіма необхідними вигодами. Тут можна все, що не заборонено законом та з любов'ю до природи.

Додатки: 
Аніматори
Фотозйомка
Відеозйомка
Аерозйомка
Діджей
Ведучий свята
Розваги: 
Футбол
Озеро
Сауна
Пляж
Квест-ігри
Миттєве фото
Бармен-шоу
Бульбашкове шоу
Музика
Тімбілдінг
Дитячий майданчик
Для довідок телефонуйте (067) 844-55-34

Зробити замовлення