Корпоративи

Ви є тут

Часи святкування корпоративів з банальним застіллям застаріли, натомість набирають обертів корпоративи з втіленням оригінальних ідей. Якщо ви відноситесь до людей які прагнуть зробити вечірку цікавою та неординарною - телефонуйте нам, «Дефіляда кейтеринг» радо допоможе Вам у цьому!

Новорічний корпоратив
Назар 24роки, неодружений, виконає будь-які ваші побажання у сфері сервісу та обслуговування)))

Організація корпоративів

Ви можете зібратись як невеличкою компанією, так і затіяти масштабну вечірку. Святкове меню включатиме: холодні закуски, гарячі закуски BBQ, перші страви на вогні, головну страву з ефектною подачею, смаколики, фрукти. А на завершення святкування під світло холодних фонтанів ми винесемо святковий торт!

Ви обираєте будь-яку тематику, а ми реалізовуємо її і розробляємо розважальну програму та запрошуємо запальних ведучих які створять незабутню атмосферу. В довершення вечірки ми підберемо цікаві квести які додатково прокачають Вашу вечірку запальними емоціями.

Корпоративна вечірка
Дефіляда кейтеринг зробить усе, що б саме ваше свято запам'яталося надовго!

Обслуговування корпоративів

Ви хочете оригінально відзначити важливу подію всім колективом? Чудово! Ми організуємо для Вас тематичну корпоративну вечірку, наприклад: Дикий захід, Прованс, Стиляги, вечір в стилі Диско, Голлівуд та багато іншого. Фотозона, запальна музика, розважальна програма та ведучий заходу доповнять Ваше свято новими враженнями, і ми гарантуємо що Ви запам'ятаєте його надовго!

Подача меню буде виконана належно до стилю вечірки який Ви обираєте. Вишукані холодні закуски, соковите барбекю із вогняною подачею страв, головна страва свята яку Вам подасть Шеф-кухар - наприклад свинка на вертелі, або качка з фруктами, та неймовірно смачні смаколики нікого не залишать байдужими!

Для довідок телефонуйте (067) 844-55-34

Зробити замовлення