Виїзний фуршет

Ви є тут

Цінуєте свій час, ведете активний спосіб життя та «ідете в ногу з часом» - тоді виїзний фуршет саме для вас. Ми пропонуємо Вам вишукані та смачні страви, тематичне оформлення зони святкування, керамічний посуд та святковий текстиль. Приїдемо, приготуємо, подамо!!!
Коктейль-фуршет
Тут ніхто не п’є чарку одним духом, а лише смакує напій.

Організація фуршетів

Ритуал коктейль фуршету – це вільне переміщення із склянкою в руці. Тому і асортимент напоїв має задовольнити смаки найвибагливіших відвідувачів заходу.

Прийом-коктейль - економічний в плані меблів, посуду, приладів, текстилю і т.д, і не передбачає різноманітного і ситного меню. Функцію фуршетного столу виконують старанні офіціанти, проходячи непомітно повз гостей пропонуючи вишукані напої і мініатюрні закуски. Замовити фуршет меню ви можете у нас, ми подбаємо про оформлення фуршетного столу, фуршети на весілля, виїзний фуршет Львів, фуршет на роботу, фуршет кейтеринг Львів, фруктовий фуршет.

Ланч-фуршет
Перекуси на газетці залишимо на вчора.

Обслуговування фуршетів

Зазвичай ланч-фуршет (бізнес-ланч) організовується на обідню перерву, або в перерві між важливими переговорами. Правильно організований ланч неодмінно покращить атмосферу в процесі дебатів, що позитивно вплине на результат переговорів.

Відповідний інвентар, керамічний посуд, кавоварка, термос, марміт, класичний текстиль, вдало підібране меню та бездоганне обслуговування – це основа правильно організованого заходу.

Для довідок телефонуйте (097) 701-07-97

Зробити замовлення