Виїзний банкет

Ви є тут

Плануєте відзначити новосілля, день народження чи іншу важливу подію і хочете вразити своїх гостей оригінальністю? Тоді виїзний бенкет саме для Вас. Всупереч задушливим, одноманітним та скучним ресторанам приходить колоритна "ДЕФІЛЯДА" і разом ми зробимо Ваше свято феєричним та незабутнім.
Виїзний ресторан
Організуємо Вам свято в будь-якому місці, окрім космічного корабля…. Хоча… )))

Організація банкетів

Ви обираєте час та місце (берег річки, лісова галявина, подвір'я будинку, база відпочинку,офіс), стилістичне оформлення заходу (класичний, український, інший тематичний стиль), при цьому не витрачаючи часу на підготовку та реалізацію задуманого. В меню на банкет ви зайдете банкетні страви, банкетні гарячі страви, холодні закуски, гриль меню та багато інших смаколиків.

До Ваших послуг: шатро, намет, столи, стільці, посуд та святковий текстиль. Додатково: жива музика, тамада. аніматори, квест-ігри, тімбілдінг, бармен-шоу, аеро-зйомка.

Весільний бенкет
Створити атмосферу довершеності свята зможе тільки красивий і смачний весільний стіл, чи не так?

Обслуговування банкетів

Ресторан виїзного обслуговування – це приготування страв та їх доставка, сервірування, декорування, обслуговування. Ви отримаєте ресторанний сервіс зі всіма атрибутами у будь-якому місці та у зручний для Вас час для обслуговування неофіційних бенкетів. Можна замовити банкет з частковим обслуговуванням та повним обслуговуванням офіціантами.

Для довідок телефонуйте (097) 701-07-97

Зробити замовлення