Виїзний банкет

Ви є тут

Плануєте відзначити новосілля, день народження чи іншу важливу подію і хочете вразити своїх гостей оригінальністю? Тоді виїзний бенкет саме для Вас. Всупереч задушливим, одноманітним та скучним ресторанам приходить колоритна "ДЕФІЛЯДА" і разом ми зробимо Ваше свято феєричним та незабутнім.
Виїзний ресторан
Організуємо Вам свято в будь-якому місці, окрім космічного корабля…. Хоча… )))

Виїзний ресторан

Ресторанний сервіс зі всіма атрибутами у будь-якому місці та у зручний для Вас час. Оригінальне святкування - шатро, намет, декоровані приміщення під Ваші побажання.

Ресторан виїзного обслуговування – це приготування страв та їх доставка, сервірування, декорування, обслуговування. До Ваших послуг столи, стільці, намети, шатро, посуд та святковий текстиль. Додаткові послуги: жива музика, фотограф, тамада, флорист.

Весільний бенкет
Створити атмосферу довершеності свята зможе тільки красивий і смачний весільний стіл, чи не так?

Весільний банкет

Весільний бенкет – це творчий підхід до важливої події у Вашому житті. Арки для вінчання, міні оркестр, професійний супровід обслуговуючого персоналу, весільний текстиль, вишуканість святкового меню, по-справжньому козацькі столи, солодкі фуршети, кенді бар і багато різних цікавинок чекатимуть на молодят та їх гостей. В нашому виконанні Ви отримаєте неперевершене відчуття свята у кожній дрібниці.

Велика перевага таких послуг є в тому, що саме Ви обираєте час та місце (берег річки, лісова галявина, подвір'я будинку, база відпочинку,офіс) формат, стилістичне оформлення заходу (класичний, український, інший тематичний стиль), при цьому не витрачаючи часу на підготовку та реалізацію задуманого.

Для довідок телефонуйте (067) 844-55-34

Зробити замовлення