Пікнік-барбекю

Ви є тут

День народження, річниця, підвищення по роботі та й просто гарна погода можуть стати ідеальним приводом для пікніку та кейтерінг гриль. Щоб оберегти себе від надмірних клопотів і весело провести відпочинок, ми радимо зателефонувати нам. Як Вам ресторан з повним обслуговуванням в лісі, біля озера чи річки?
Корпоративний пікнік
А ви колись грали бадмінтон під час корпоративної вечірки? Нііі??? Ооо…. Як у вас все запущено.

Організація пікнік-барбекю

Корпоративний пікнік – поєднання свіжого повітря із ароматним запахом м’яса і все це в гармонії їз природою згуртовує колектив, надає йому єдності, відкритості і дружності і все це виїзний кейтеринг.

Для надання заходу феєрії та азарту підберемо для ваших гостей цікаві спортивні розваги та кейтерингові послуги. Футбол з реальними переможцями і медалями, бадмінтон, козацькі змагання, спортивна риболовля, а для менш активних гостей ми приготували не менш цікаві інтелектуальні та настільні ігри. Гра «Крокодил» навчить колег розуміти один одного без слів. І все це називається сучасним модним словом тімбілдінг.

Родинний пікнік
Пам'ятайте, роки пройдуть, а спогади і враження супроводжуватимуть Вас все життя!

Обслуговування пікнік-барбекю

Лісова галявина, берег річки, озерце – ідеальне місце для пікніка. Допоможемо підібрати місце, скласти кейтеринг меню, проведемо всі підготовчі роботи, включаючи доставку інвентарю, меблів та посуду. По закінченні свята проведемо прибирання даної території, щоб знову туди могли повернутися.

Щодо вибору меню, ми тут чітко притримуємось концепції «не олів’є єдиним». Голубці, салати заправлені майонезом і торт із заварним кремом ви точно не побачите на своєму столі. Ароматні ковбаски, люля-кебаб, апетитні рибні стейки, пікантні крильця, овочі гриль, гриби, і звісно шашлик - запечені на грилі, мангалі, вертелі або шампурах. Особливу увагу заслуговують страви в казані, а запашна шурпа вам запам’ятається надовго.

До вибору напоїв теж підходимо дуже обережно та прискіпливо. Приготуємо для вас смачний імбирний лимонад, пунш, крюшон чи холодний чай з лаймом та м’ятою. Від важкої артилерії високо-градусних напоїв радимо відмовитися на користь легкого білого або червоного вина.

Для довідок телефонуйте (097) 701-07-97

Зробити замовлення