Кава-брейк

Ви є тут

Досвід показує, що правильно організована кава-перерва збільшує результативність заходу, покращує сприйняття учасниками поданої інформації та створює позитивний імідж організаторам даного заходу. Нам достатньо 12 годин щоб організувати перерву на смачну каву.
Кава брейк в офісі
Будьте обережні!!! Наша кава смачна, і спокуса випити кавову гущу буде велика…

Організація кави-брейк

Важливі переговори, приїзд партнера по бізнесу чи просто збори учасників товариства? Не проблема! Саме для цього існує наша «Кава-перерва в офіс».

Гість, що розділив трапезу з господарем, просто за визначенням не може стати ворогом - так говорять закони гостинності у багатьох народів. А якщо частування ще й запам'яталося, то, швидше за все, він стане постійним клієнтом і надійним партнером по бізнесу.

Виїзна кава брейк
Можливість випити чашку кави прикрасить хвилини вимушеного неробства.

Обслуговування кави-брейк

Плануєте провести конференцію, виставку чи інший захід, де кава-перерва є невід’ємною його частиною? Комплексність та мобільність нашої виїзної кави-перерви дозволить провести захід в будь-якому місці та в зручний для Вас час.

Відповідний інвентар, керамічний посуд, кавоварка, термос, марміт, класичний текстиль, вдало підібране меню та бездоганне обслуговування - гарантія бадьорості Вашого заходу.

Для довідок телефонуйте (067) 844-55-34

Зробити замовлення